Did you know?
You can earn activity points by filling your profile with information about yourself (what city you live in, your favorite team, blogs etc.)
Hi Sydney, there are a few different way's of converting lb's into kg's. ie. 2.4, 2.2, 2.24etc. I know in my job 2.4 lb's= 1kg. So if you go with 2.4, the price per 1 lb of Molybdenum =$36.00