The quarter generated positive cash flow from operations of $4.4 MM. Cash cost was $862 per ounce and $146 per ton.
This indicates an average head grade of ~0.17 oz/t. I'll leave the 8th grade math as an exercise for the reader.
Note how the $/oz improves as head grade improves, assuming a constant $146/t processing cost:
Head Grade $/oz
0.20 $730
0.22 $663
0.25 $584
0.30 $487
$650/oz cash cost by the end of the year looks to be within reach as the devlopment ore is used up and regular ore hits the mill consistently.