overall cash cost of $1084 per ounce?
easy access / high grade Hinge cash cost of $684? whaaaat?
Rice lake cash cost of 1552 per ounce? They are losing money with gold at all time highs? Yikes!
only pushing through about 700 tonnes per day in the mill ?
they guys continue to amaze me !
JFF7