Did you know?
You can earn activity points by filling your profile with information about yourself (what city you live in, your favorite team, blogs etc.)
Jaguar Mining Reports FY 2008 and Q4 Earnings
posted on
Mar 24, 2009 07:58AM
Operating at a loss, but much better than last year, cost per ounce looks good at $429, 115,348 ounces.